Sonuçlar 1 to 6 of 6

Konu: TRT'den Şebnem Ferah'a Eurovision teklifi

 1. #1
  mazkara
  Guest

  TRT'den Şebnem Ferah'a Eurovision teklifi

  TRT'den Şebnem Ferah'a Eurovision teklifi!  Eurovision Şarkı Yarışması, 2008'de Sırbistan'da yapılacak. Yarışmada Türkiye'yi hangi sanatçının temsil edeceği uzun süredir tartışılıyordu. TRT yetkilileri, gençlerin çok sevdiği ünlü rock sanatçısı Şebnem Ferah'a, 53. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil etmesi için teklif götürdü.

  TRT yetkililerinin, Şebnem Ferah'ı çok istedikleri ve onu ikna etmeye çalıştıkları söyleniyor. Yarışmaya yine İngilizce bir şarkı ile katılması konusunda fikir birliğine varıldığı belirtiliyor

 2. #2
  UFB16
  Guest

  Default

  Yakışır Şebo'ya...

 3. #3

  Default

  Eurovision amatörler yarışmasıdır , ne işi var şebo'mun orda yaa.. Kabul etmez inş.. Birde bu yarışmayı bi biz Türkler bide komşu Yunanlılar çok ciddiye alıyo hayret ediyom.. O kadar kaliteli ingiliz gruplar var her sene adamlar sonuncu oluyo , yarışmanın amatörler yarışması olduğunun farkında deiliz hala.. Bizimkiler devlet meselesi diye bakıyo..

  Bide neden ing. neden kendi dilimiz deil hala anlamadım, bir ilk olarak sertap yaptı tamam da neden hala devam ediyolar, bu trt yi de anlamış deilim.. Neyse konu uzar gider (: ..


  Şebo kabul etme ltfn.. Hele ing. zaten berbat soluyon ing. parçaları sakın ha rezil olucan ondan sona:))

  Şebo'm..
 4. #4
  jojua
  Guest

  Default

  şebo gitsin de birincilik neymiş tüm dünya görsün bence :)

 5. #5

  Default

  hayirlisi olsun .. rock muzik son zamanlarda buyuk kitlelere hitap ediyor
  basarili olacagi kanisindayim :)

 6. #6

  Default

  Bi kaç senedir verilen en güzel karar olarak nitelendirebilirim. Rimi Ley faciasını hala unutamadım. Bi de Türkçe şarkıyla katılırsak daha iyi olur ama adam gibi bi şarkıyla Rimi Rİmi ley gibi değil tabi. Ne de olsa Türkçe bi şarkıyla 3. lük almıştık. Türkçeyle de başarılı olabileceğimize inanıyorum.

Tags for this Thread

Bookmarks

Gönderme izinleri

 • Yeni Konu açamazsınız
 • Konulara cevap yazamazsınız.
 • Eklenti gönderemezsiniz.
 • Mesajlarınızı düzenleme izniniz yok.
 •