Sonuçlar 1 to 6 of 6

Konu: Kavga çıktı!

Default Kavga çıktı!

F.Bahçeli yıldız, "Küfür etti" diyerek Ragıp'ın üzerine yürüdü Saha içi bir anda karıştı, Ragıp "Carlos beni yumrukladı" dedi.

Kayseri'de oynanan ve ev sahibi ekibin 2-1 üstünlüğü ile biten karşılaşmanın son dakikalarında saha içi karıştı. Maçın başından sonuna kadar iki takım futbolcuları arasında yaşanan gerginlik, son dakikada yerini kavgaya bıraktı. F.Bahçeli oyuncu Mehmet Aureilo ile Kayserili Ragıp arasındaki tartışma ağız dalaşı ile başladı. Aurelio orta sahaya doğru giderken, Ragıp'ın kendisine doğru yaptığı bir söylem üzerine bir anda sinirlendi ve sarı-kırmızılı oyuncunun üzerine doğru gitmek istedi. Araya en yakındaki Mehmet Topuz girdi.

VOLKAN BİLE KARIŞTI
    Topuz, Aureilo'yu uzaklaştırmaya çalışırken, Ragıp'ı da hem F.Bahçeli hem Kayserili oyuncular sakinleştirmek için büyük uğraş verdi. Ancak iki oyuncu da buna yanaşmayınca, ortalık iyice karıştı. F.Bahçe'nin kalecisi Volkan'ın bile kalesinden çıkarak karıştığı kavga bir anda 15-16 kişinin tartışmasına dönüştü. Aurelio "Ragıp bana küfür etti" diyerek neden sinirlendiğini açıklarken; Ragıp "Aurelio durup dururken benim üzerime geldi. Ardından Carlos gelip kulağıma yumruk attı" yorumunu yaptı.
    " AntiCadı"

Olur böle şeyler büyütmemek lazım. Ayrıca Roberto carlosu iyi tanıyan birisi olarak bikaç senedir defansta yaptığı hatalar yüzünden real den ayrıldığını ve bu hataların devam ettiğini söyleyebilirim. Bunun yanında gizli gizli faul de yapar pislikte. Geri kalan maçları dikkatle takip etmenizi tavsiye ederim.

Alıntı Orijinal mesajı yazan :Azteğmen Mesajı Göster
    Olur böle şeyler büyütmemek lazım. Ayrıca Roberto carlosu iyi tanıyan birisi olarak bikaç senedir defansta yaptığı hatalar yüzünden real den ayrıldığını ve bu hataların devam ettiğini söyleyebilirim. Bunun yanında gizli gizli faul de yapar pislikte. Geri kalan maçları dikkatle takip etmenizi tavsiye ederim.

yapma Allah aşkına su ligde roberto gibi bi defans oyuncusu varmı
    " AntiCadı"

kalitesi tartışılmaz ama kademe diye bişi kalmamış artık adamda. Daha önümüzde çok maç var beraber izleyelim. Fener onun yüzünden daha çok gol yiyecek. Zaten realden ayrılmasının nedeni onun yerine adam aldıkları içindi. Bi de son olarak roberto carlos kendi milli takımında her zaman daha ofansif oynamıştır. Defansa yardımı da beklenmiyordu....

ben kademe bozuklugunu daha gecenki macta gordum bırasda kalite farkındamıdır nedır cok ılerı cıkıyo haklısın ama top kesmede usta
    " AntiCadı"

Zamanlaması iyi ama en önemlisi akıllı adam. Öle idare ediyo.