Sonuçlar 1 to 7 of 7

Konu: Gunluk..

Default Gunluk..

Bu konuyu herkez gunlugu gibi kullanabilir. Yani yaptiklarinizi yazabilirsiniz veya ne bilim itiraflarinizi yazabilirsiniz ) utan:

Sevgili günlük ,
    Bugün hayatımdaki güsel günlerden biriydi.Aslında bugün okula gitmek istemedim sağlık yazılısından kötü not alırım diye(ne kadar saçma dimi)) ama yazılı tahmin ettiğim gibi geçmedi sorular çok kolaydı ve ben 7 soruyu yaptım 3 tane yapamadım çalışmadığım halde vede iyi bi not bekliyorum heralde 60 dan aşşa almam neyse sora eve geldim domatiz e baktım çiko ile tanıştım güzel bir tanışma oldu iyi biriymiş aslında forumlarda böle sohbet olaylarına pek takılmazdım ama yinede iyi oldu sohbet bunun nedeni üstümdeki çekingenliktir büyük ihtimal herneyse işte böle inişli çıkışlı geçiyor bugünde

The Avatar
    Guest

merhaba günlük nasılsın bugün okula gittim matematik dersi çok sıkıcıydı

Melanieyle daha halen kusum :((
    kendimi cok kotu hissediOrumm aglakiz:
    yarin cuma, yine gelmiycekk, bende gitmiycemm
    kalbimi kirdi ozur dilemesini bekliOm ama dilemiOo :(( msndede konusmuO benle aglakiz:
    Ooff Offf, birgit e diycem, yarin gelsinler :( gelmezse zorla getirsin aglakiz:

merhaba günlük makbule mi çok seviyorum okulu bitirsemde evlsensek onunla. olur demi . iyi olur demi

Sevgili gunlukcugummm

Bugun okuldan kactim, yani okula gitmedim, hastayim dedim anneme, dunde 3 saat gitmishtim, sonra kacmishtim :S
    Bu hafta cok kactim okuldan :S haftaya kacmiycam ama,,
    neyse yaa,,

Yarin Papas geliOOoooooooooooooo !!!!!!!! yeaaaaaaahh ama benim macim war :((, goremiycem papasimi yani :((((
    ama olsun napamm, cOcuklar icin geliO zaten o Papasim :((..

günlüğe yazan yok anlaşılan

neyse ben yazayım

günlükcüm kazayla okula gittim. inan valla kazyla kendi isteğimle değil yani

biraz kantinde takıldım baktım sarmadı atelyeye gittim teknisyen odasına baktım kimse yok vurdum kafayı yattım otobüs gelmedi napsaydım zombi gibi ortada mı dolansaydım

Gözler arasındaki ilişkiyi biliyor musun? Onlar birlikte göz kırparlar, birlikte ağlarlar, her şeyi birlikte görürler ve birlikte uyurlar. Buna rağmen asla birbirlerini görmezler. Arkadaşlık bunun gibi olmalı. Arkadaşsız hayat cehennem gibidir.
    Senin en iyi arkadaşın kim?

Tags for this Thread

Bookmarks

Gönderme izinleri

• Yeni Konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız.
  • Eklenti gönderemezsiniz.
  • Mesajlarınızı düzenleme izniniz yok.
  •