Sonuçlar 1 to 2 of 2

Konu: Çok iyi yerdeyiz

 1. #1

  Default Çok iyi yerdeyiz

  Geçirdiği rahatsızlık nedeniyle 50 gündür görevinden uzak kalan Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, dün ilk kez basının karşısına çıktı. Bir hayli neşeli görünen Canaydın şunları söyledi: "50 gün içinde yokluğumu hissettirmeyen ve başarılı işler yapan yönetim kurulu üyelerine yürekten teşekkür ediyorum."

  "Rakiplerimizden 5-6 puan öndeyiz, lider durumdayız. Mutluyum. Ancak isim yapmış oyuncularımızın ve hocamızın üzerine geliyorlar. Bu ithamların kesilmesi lazım. Seyircilerimizin maçlara neden gelmediğini araştırmak lazım. Dünyanın her yerinde hakem hataları oluyor. Bu hakemlerle yolumuza devam edeceğiz."


  ***

  İyi yerdeyiz

  "Futbolda lideriz, voleybol ve basketbolda da başarılıyız. Mutluyum, yokluğumu aratmadılar".

  G.Saray Başkanı Özhan Canaydın hastalığı nedeniyle kulüpten uzak kaldığı 50 günü, düzenlediği basın toplantısıyla değerlendirdi. Canaydın, "Beni aratmadılar, yönetime teşekkür ediyorum. Futbolda lideriz, basketbolda son yılların en iyi kadrosuyla mücadele ediyoruz. Voleybolda takımlarımız aldıkları derecelerle ödülü hak ediyor. Çok mutluyum" diye konuştu.

  Gruptan çıkarız
  "Takımda sorun olduğunu kabul etmiyorum" diyen Özhan Canaydın 1984'lerden beri yöneticilik yaptığını, G.Saray'da hiçbir yönetimin teknik heyetin işine karışmadığını söyledi. Canaydın 50 günlük sürede kendisini en çok UEFA Kupası'ndaki iki yenilginin üzdüğünü de belirtirken, "Gruptan çıkan 3 takımdan biri olacağız" ifadesini kullandı.
  " AntiCadı"


 2. #2

  Default

  Geçmiş olsun Özhan Başkan. Böle insanların sayısının artması gerekiyor futbolumuzda.

Tags for this Thread

Bookmarks

Gönderme izinleri

 • Yeni Konu açamazsınız
 • Konulara cevap yazamazsınız.
 • Eklenti gönderemezsiniz.
 • Mesajlarınızı düzenleme izniniz yok.
 •