Sonuçlar 1 to 2 of 2

Konu: Formda olduğumu düşünüyorum

 1. #1

  Default Formda olduğumu düşünüyorum

  Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Norveç maçı öncesinde kendisini çok formda hissettiğini söyledi. Terim, "Norveç'i yeneceğimize yürekten inanıyorum. Biz böyle maçların üstesinden daha önce çok geldik" dedi.


  ***

  Formdayım!

  "Formda olduğumu hissediyorum. Bunu futbolcularımla karşılaşmaya yansıtacağız. 3 puan için her şeyi yapacağız".

  Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, 2008 Avrupa Şampiyonası elemelerinde Norveç ile yapacağımız maç öncesi kendisine güvendiğini açıklamasıyla dikkat çekti. Terim, "Antrenörün durumu da çok önemlidir. Ben formda olduğumu hissediyorum. İnşallah bunu oyuncularımızla birlikte Norveç karşılaşmasına yansıtacağız" dedi.

  Kaybetmek yok
  Rakiplerini yeneceklerine yürekten inandığını ifade eden tecrübeli hoca, "Aklımızdan hiç kaybetmek gibi bir şey geçirmedik. Kaybetmek kelimesini dahi ben ve futbolcularım kullanmıyoruz. Kazanmak için her şeyi yapacağız. Böyle maçların daha önce de üstesinden gelmeyi başardık. Bunu da başaracağız" şeklinde konuştu.

  İşi biz bitireceğiz
  Terim, "Galibiyet ve beraberlik rakibimiz Norveç için yeterli. Beraberlik halinde bizim matematiksel şansımız devam ediyor. Norveç son maçında Malta'ya mağlup olur mu, zor gözüküyor. Rakibin maçını beklemektense, kendi işimizi kendimiz halletmek çok daha tercih edeceğimiz bir şey" açıklamasını yaptı.

  Planlarım bozuldu
  Sakatlıkları nedeniyle kadrodan çıkartılan Mehmet Topuz ve Fatih Tekke ile ilgili planları olduğunu ancak bunların geride kaldığını vurgulayan Terim şunları söyledi: "Özellikle Mehmet, hem orta sahada, hem de kanatta Hamit'i başka yerde kullanma adına Gökhan Gönül ile farklı işler yapabilirdi ama sakatlığı elvermedi."
  " AntiCadı"


 2. #2

  Default

  Biz bu duruma nası geldik hala anlamakta zorluk çekiyorum. Başka bi grupta olsaydık neler yapardık onu merak ediyorum. Son olarak şunu belirtmek istiyorum " Öğrenmenin yaşı yoktur."

Tags for this Thread

Bookmarks

Gönderme izinleri

 • Yeni Konu açamazsınız
 • Konulara cevap yazamazsınız.
 • Eklenti gönderemezsiniz.
 • Mesajlarınızı düzenleme izniniz yok.
 •