Beşiktaş, sezon başından beri transfer etmeye çalıştığı Holosko'da mutlu sona çok yaklaştı. Siyah-beyazlı kulüp dün, Manisasporlu Holosko ile ön görüşme yapıldığı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na (İMKB) resmen bildirdi. Kartal'ın Holosko için Manisaspor'a 3 milyon euro artı Ricardinho ve Diatta'yı vereceği belirtildi.


***

Ocak'ta geliyor

Siyah-beyazlılar, Slovak yıldız için Manisa kulübüne 3 milyon euro peşin paranın dışında Ricardinho ve Diatta'yı da verecek.

Son maçlarda aldığı kötü sonuçlarla taraftarlarını üzen Beşiktaş, ilk transfer bombasını patlattı. Siyah-beyazlıların sezon başında da talip olduğu ancak yüksek bonservis bedeli nedeniyle alamadığı Holosko'nun işini bitirdikleri öğrenildi. Bir süre önce Beşiktaş için "Gönlümdeki takım" açıklamasını yapan Holosko, Ocak ayında siyah-beyaz formayı giyecek.

PARASI GARANTİ

Beşiktaş yönetimi, Holosko konusunda Manisa yönetimini de ikna etmeyi başardı. Siyah-beyazlılar, Slovak yıldız için Manisa'ya 3 milyon euro peşin paranın dışında iki de oyuncu verecek. Ricardinho ve Diatta'nın Ocak ayından sonra Manisa'ya gönderileceği ifade edilirken; Brezilyalı oyuncunun yıllık gelirinin de Beşiktaş yönetimi tarafından garanti edileceği belirtildi.