Sonuçlar 1 to 6 of 6

Konu: Norveç 1 - 2 Türkiye

Default Norveç 1 - 2 Türkiye

"BENİ MAHÇUP ETMEDİLER"

Milli Takımımızın Norveç karşında aldığı tarihi galibiyetin ardından açıklama yapan teknik direktör Fatih Terim, iyi oynarak kazandıklarını belirtirken, finallere gitmeye bir adım kaldığını ifade etti. Oyuncularının hepsini alınlarından öptüğünü söyleyen Terim, "Beni Mahçup etmediler" dedi.
    17 Kasım 2007, 21:54

Terim: "Bir adımımız kaldı. Burada önemli olan şey 2-1 kazanmak ve iyi oynarak kazanmak, Bu kadar kötü şartlara rağmen. Oyuncularımın hepsini alınlarından öpüyorum. Beni mahçup etmediler. Ben onları sevdiğimi söyledim. Şimdi Bosna maçının bir anlamı var.. Benim buradan Türk seyircilerine bir çağrım var. Biz Bosna maçına taraftar istiyoruz. Çarşamba akşamı taraftar bekliyorum. Taraftar istiyorum. Bu çocuklar hak etti bunu"

Not:. Norveç futbol mu oynadı maç başından sonuna kadar top mu dikledi anlamadım .. sonuç normal tebrikler:.

Şebo'm..

Kazanmak böle bi duyguymuş meğersem. Bayadır hasrettik bu duyguya. Tek engel Bosna kaldı nolur orda bi saçmalık yapmayın.
    NOT: Türkiye son senelerde 2002 dünya kupası dahil kendisinden iyi hiçbir takımı yenmemiştir. Bu gruba düştüğümüze de sevinmeliyiz. Baya şanslıyız şu kuralarda bence !!!

Bosna Hersek i de yenip Avrupa Şampiyonasına gideceğiz inşallah!
    Makbuleeee

İnşaallah gideriz. Aslında kadro hiç te fena değil. Şampiyonaya kadar takım hazır hale gelir. 2006 Dünya kupasında olamamamız çok acıydı. Bu acıyı bi daha yaşamamak dileğiyle..

terimin tek hatası sagda ibrahim kaşla baslamasıydı , en bastan gökhan gönülü koysaydı daha yakışıklı olurdu hemde bosa bi degisiklik yapmak zorunda kalmazdı :P gercekte güzel mücadele ettiler dakka doksanda bile ilk dakkadı kı gıbı pres yapıp kostular, cunki bu kadro başarıya aç genç hepsi kendini kanıtlamanın pesınde , başarıya tok olan oyuncular hakan şükür gibi yürüyemiyeceklerini anladılar İNŞALLAh bosna engelinide aşıp avusturya- isviçreye gidicez
    " AntiCadı"