Sonuçlar 1 to 2 of 2

Konu: Bursaspor tribün liderlerinden Beşiktaş maçı için sağduyu çağrısı

 1. #1
  UFB16
  Guest

  Default Bursaspor tribün liderlerinden Beşiktaş maçı için sağduyu çağrısı  Bursaspor tribün lideri Selim Kurtulan, Beşiktaş maçı için taraftarlara sağduyu çağrısında bulunarak, 'Bursa'daki Beşiktaş taraftarları aramıza girip maç izleyeceklerdir. Onlara da seslenmek istiyorum. Bursaspor gol attığında ayağa kalkacaklar, yoksa başlarına kötü şeyler gelir' dedi.
  İHA muhabirinin sorularını cevaplandıran Bursaspor'un en ateşli taraftar grubu Teksas'ın lideri Selim Kurtulan, bu konunun kan davası ve PKK problemi olmadığını ifade ederek, 'Taraftarlardan kesinlikle sağduyulu olmalarını istiyorum. Biz Galatasaray'dan büyük değiliz. Biz olay çıkması durumunda 6-7 maç ceza alırız. Taraftarlar olay çıkarmasınlar. Zaten Beşiktaş taraftarı gelmeyecek. İstemiyoruz da. Çünkü onlar buraya geldikleri zaman şov yapmaya gelecekler, koltuk kırmaya gelecekler. Beşiktaş
  taraftarının ne olduğunu herkes biliyor. Bu sebeple Bursa'dan ve Bursaspor taraftarlarından sağduyulu olmalarını istiyorum. Biletlerini alıp 90 dakika takımlarına destek versinler. Kasımpaşa maçında nasıl çok güzel bir destek verdiysek, aynı desteği bu maçta da vermelerini istiyorum. Gelirlerse neler olur onu ben bilemem. Ama bugün Bursa'da yaşayan 70 yaşındaki bir insan, Beşiktaş taraftarı gelsin diye uğraşıyor. Çünkü olay yapmak istiyor. Biz bunlara karşıyız, ama ne yazık ki gelmesinler. Vali ve
  emniyet müdüründen rica ediyorum, kesinlikle onları buraya getirmesinler. Tek tük geleceklerdir. Bursa'da Beşiktaş Derneği var onlar da maçı izleyeceklerdir. Onlara da seslenmek istiyorum. Kesinlik oturacaklar, Bursaspor gol attığında ayağa kalkacaklar, yoksa başlarına kötü şeyler gelir. Çünkü Bursaspor taraftarı artık her şeyini bitirmiş, Beşiktaş taraftarını bekliyor. Bu doğru mu değil. Bu kan davası mı değil, PKK problemi mi değil. Bitirmemiz lazım ama ne yazık ki bitiremiyoruz. Bitirmeye çalışacağız.

  Biz de gittiğimiz zaman aynı olaylar olacaktır. Geçen seneki aynı destek, tam destek devam edecek bu seferde 4-0 olacaktır' diye konuştu.

  Teksas tribünün bulunduğu kale arkası tribünde olay çıkmayacağına garanti verdiğini söyleyen Kurtulan, 'Beşiktaş'daki, Çarşı grubundaki arkadaşları tanırım, ama benim tanımam büyük ölçü değildir. Çünkü Bursaspor taraftarları Beşiktaş'ı sevmez. 3 yaşındaki çocuk biliyor, 40 yıllık efsane Bursaspor takımını küme düşürdüler. Beşiktaş taraftarıyla barışmamız biraz zor' şeklinde konuştu.

  (alıntıdır)

 2. #2

  Default

  Olay çıkmaz İnşaallah. Stada gelmesinler mümkünse Beşiktaşlılar. Gerek yok şimdi ortamı germeye.

Similar Threads

 1. CEvaplar: 0
  Son Mesaj: 16-04-09, 18:16
 2. CEvaplar: 0
  Son Mesaj: 15-04-09, 21:10
 3. CEvaplar: 1
  Son Mesaj: 14-11-08, 16:27
 4. İran'dan doları terketme çağrısı
  By 20kentli in forum Dünya'dan haberler
  CEvaplar: 0
  Son Mesaj: 07-04-08, 10:35
 5. Açık tribün 50 YTL
  By KaNKuRT in forum Spor haberleri
  CEvaplar: 0
  Son Mesaj: 23-10-07, 02:42

Tags for this Thread

Bookmarks

Gönderme izinleri

 • Yeni Konu açamazsınız
 • Konulara cevap yazamazsınız.
 • Eklenti gönderemezsiniz.
 • Mesajlarınızı düzenleme izniniz yok.
 •