Sonuçlar 1 to 4 of 4

Konu: YazıLdıgı Gibi okunmuyoR aŞk..

YaGMuR_CiNi
    Guest

Default YazıLdıgı Gibi okunmuyoR aŞk..

Usta birer katiliz hedefini şaşırmayan. birbirimizi öldürüp duruyoruz günlerdir. Başka bir gezegendeyiz. düştüğümüz yeryüzü hüzün. ayın rengi soluyor. yeni bir yangınla uyanıyor gece. aklımın duvarlarına dokunuyorum. burukluğunu soluyor nefes nefese kalbim. yerini değiştiriyorum sürekli, bir çarşaf gibi katlıyorum özenle. peşine düşeli tam yirmi gün olmuş.

Söylesene, sevip mi özledik, özledikçe mi sevdik. ne alıngan bir tanıklık bu! günler geçiyor; kapaklanıyorum içime. bir kurt sürüsü uluyor, ısırdı ısıracak saçlarımdan! uykum geliyor, yatağa uzanıyorum çürüğe çıkarılmış bir silah sanki ismim.
    kanayıp duruyorum...
    sevdiğim dört kitap başucumda. uykusuzluğum tanıktır biri senin isminle başlıyor.
    kimliksiz uyanıyorum geceden, odadan çıkarken yüzümü değiştiriyorum… işe giden insanlar gibi hayattan vazgeçmiş bir edayla yürüyorum caddelerde. sanki baktığın her yerdeyim. kan sızıyor yürüdüğüm yollara... ne babanın adını bilirim, ne bacama konan martıların ölüm tarihini. davacıyım artık kendimden.
    son sözüm dinamit kuyusu olacak.
    sakın...
    beş gün oldu cam kenarında uyuyorum. nefesim buz kalıbı. çıplak tenim
    ahşabı sarmalıyor, içimde kullanılmamış bir bıçak savruluyor. elimi uzatsam dikenli tel sesin. günlerimi sürüklüyor sahte bir hevesle güneş, uyudukça hastalık kuruluyor gölgemle hayat arasına. sesimi kilitliyorum çekmecelere. telefonlar çalıyor sürekli. ölmüş bir görüntü var aklımda, duvarların serinliğine ismini kazıyorum...
    bedenimi uyanık tutan ne varsa sulara gömüyorum. anlıyorum ki ancak bir acı uyanık tutabilir bizi.
    Yazıldığı gibi okunmuyor aşk...
    !

Doğru ,yazıldığı gibi okunmuyor. Daha da önemlisi okunduğu gibi de yaşanmıyor. :)

jojua
    Guest

aşk diye birşey yok ki :(

Yok o kadar da değil. Umudumuzu yitirmemeliyiz. Kötümser olmamak lazım hiçbir konuda :)