Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nin temelini yarın atacaklarını müjdeleyerek, "Her zaman üzüntülerimizi içimize attık. Bugün alışkanlık icabı sevinç gözyaşlarımı da içime atıyorum. Bu proje, Galatasaray tarihinin en büyük projesidir" dedi.


***

Sevinç gözyaşı

"G.Saray tarihinin en büyük projesinin temelini atıyoruz. Sevinç gözyaşlarımı içime akıtıyorum".

Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, yarın "Aslantepe Stat Projesi"nin temelini atacaklarını belirterek, "Sevinç gözyaşlarımı içime akıtıyorum" dedi. Başkan olduğu 5.5 yıllık görev süresi boyunca kendisi için en önemli toplantılardan birini yaptığını belirten Canaydın, "Çok uzun ve meşakkatli bir yoldan geldik. Her zaman üzüntülerimizi içimize attık. Bugün de alışkanlık icabı sevinç gözyaşlarımı içime atıyorum" dedi.

Canlı temel atma!
Başkan Canaydın şöyle devam etti: "Projeyi buraya getirirken dikenli ve virajlı bir yoldan geçtik. Projenin tamamlanmasıyla birlikte sırtımızdaki manevi yükü ortadan kaldıracağız. Avrupa'nın ilk 10'una girecek bir stadyum inşa ediyoruz. Temel atma törenini, Sivas maçında dev ekrandan yayınlayacağız."

Yorgunluğa değdi

Stattan gelir elde etmek için G.Saray'ın menfaatleri ne gerektiriyorsa onu yapacaklarını belirten Canaydın, "Bütün yorgunluğumuza değdi. Hesaplarımızı stadın yüzde 70-75 kapasiteyle dolmasına göre yapıyoruz. İnşallah, stadımıza kadar gelecek metro da aynı anda bitmiş olacak" diye konuştu.