Rüştü kırmızı kart görünce 13 dakika kaleyi koruyan Brezilyalı oyuncu, "Ben gollerimle anılmak isterim Kalede devam etmeyi düşünmem" esprisi yaptı Daha önce hiç kalecilik yapmadığını belirten Bobo şans verilmesi halinde Liverpool’a gol atacağına inandığını belirtip hocası Sağlam’a mesaj yolladı.


Türkiye, Beşiktaş'ın 2-0 mağlubiyetten 3-2 kazandığı Trabzon maçını ve bu maçta kaleyi 13 dakika koruyan Bobo'yu konuşuyor. 3 oyuncu değiştirme hakkını kullandığı için Rüştü'nün kırmızı kart görmesiyle kaleye geçen Bobo, "Daha önce hiç kalecilik yapmamıştım. Kondisyon eksiğim vardı. Cisse geçmek istedi ama ben ısrar ettim" diye konuştu. Brezilyalı oyuncu, "Kalecilik stresli iş. Bir daha asla geçmem" derken, "Kalede devam etmeyi düşünmüyorum" esprisiyle de arkadaşlarını güldürdü.

GOLCÜLÜĞÜM KONUŞULSUN
"Gol
atmak daha kolay" diyen Bobo, Trabzon maçının bir CD'sini istediğini, hayatı boyunca maçı unutmayacağını da söyledi. Brezilyalı oyuncu çarşamba gecesi Liverpool maçında oynamak istediğini de ilave etti. Bobo şöyle konuştu: Liverpool çok iyi bir takım. Şampiyonlar Ligi'ne devam etmek için bu maçı mutlaka kazanmalıyız. Bu maçta görev alırsam golcülüğümü konuşturacağım, Liverpool'a sürpriz yapacağım.