Vestel Manisaspor'un süper yıldızı Holosko, daha şimdiden Beşiktaş formasını sırtına geçirdi. Holosko, Ocak 2008'deki ara transfer döneminde Beşiktaş'la sözleşme imzalayacak.


***

Holosko bitti

Önüne konan dört formadan Beşiktaş formasını tercih eden Slovak golcü, "İşte benim gönlümdeki takım ve renkler" dedi.

Beşiktaş'ın sezon başında talip olduğu ve 5 milyon euro bonservis bedeli nedeniyle transfer edemediği Filip Holosko, gönlünde Beşiktaş'ın yattığını açıkladı. Avrupa'nın bir çok takımının da transfer listesinde olan Slovak golcü, "Transferim gerçekleşirse Beşiktaş'a uçuracağıma inanıyorum" dedi. Genç forvet, dün verdiği röportajda çarpıcı açıklamalar yaptı.

KARAR YÖNETİMİN
PSG, Juventus, W. Bremen
ve Beşiktaş'ın kendisiyle ilgilendiğini söyleyen Holosko, "Beni en çok Beşiktaş tribünlerinin atmosferi büyüledi. Bir de renkleri ve 'kartal' simgesi... Tam benim futbol yaşamımı simgeliyor. Sezon başında teklif gelmiş ama transferim olmamıştı. Şimdi ise bu konuda son kararı yönetimler verecek" dedi.

SABIRSIZLANIYORUM
Holosko, önüne konulan dört büyük takımın forması arasından Beşiktaş formasını tercih ederek üzerine giyerken, "İşte benim gönlümdeki takım ve renkleri. Ne zaman olur bilemem ama bu formayı giymek için sabırsızlanıyorum. Eğer bu gerçekleşirse, İnönü'deki taraftarlarla birlikte Kartal'ı uçuracağıma eminim" şeklinde konuştu.