Fenerbahçe'nin Antalya kampında 'dünya yıldızı' Roberto Carlos'a büyük bir sürpriz yapıldı. Takımın kamp yaptığı otelin çalışanları, Brezilyalı süper stara padişah kıyafeti ve kavuk giydirdi. "Futbolun Padişahı' diye karşılanan Roberto Carlos, oteldeki turistlerin de ilgi odağı oldu.


***

Padişah Carlos

"Fenerbahçe çok kaliteli bir ekip. Şampiyonlar Ligi'ndeki futbolla Avrupa'da futbolun padişahı olacağız".

Fenerbahçe'nin Antalya kampında, otel çalışanlarının Osmanlı padişahı kostümü giydirdikleri Brezilyalı Roberto Carlos iddialı konuştu. Brezilyalı oyuncu, Şampiyonlar Ligi'nde Sevilla'yı elemeleri halinde futbolun padişahı olacaklarını belirterek, "Kaliteli bir ekibiz. Bunu da başaracak gücümüz var" diye konuştu.

BOYUM İYİCE UZADI!
Kostümün tamamlayıcısı olarak kavuk da takan Roberto Carlos, çekilen fotoğraflara bakıp, "Dışarıda bu kavukla gezsem, kimse benim kısa boylu olduğumu anlamaz" diye espri yaptı. Brezilyalı oyuncu, otel çalışanlarının yaptığı jeste teşekkür ederek, yıllar önce kullanılan bir kostümü giymekten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

BALLI'DAN YARDIM

Arkeoloji eğitimi alan Fenerbahçe İdari Menajeri Volkan Ballı, sarı-lacivertli takımın süper yıldızı Roberto Carlos'a, Osmanlı İmparatorluğu ve padişahlar ile o dönem giyilen kostümler hakkında kısa bilgi verdi. Takım arkadaşları da renkli bir gün geçiren sambacı için "son padişah" yakıştırması yapıp, alkış yağmuruna tuttu.