Song'un boşluğunu doldurması için A.Gücü'nden transfer edilen genç stoper 3.5 yıllık sözleşme imzalarken, "G.Saray'ın hedefleri çok büyük. Bunları gerçekleştirmeye geldim. İnşallah başarırım" dedi


***

G.Saray'ın neferiyim

Song'un boşluğunu doldurması için A.Gücü'nden transfer edilen genç stoper 3.5 yıllık sözleşme imzalarken, "G.Saray'ın hedefleri çok büyük. Bunları gerçekleştirmeye geldim. İnşallah başarırım" dedi.

MUTLU VE HEYECANLIYIM
G.Saray, MKE A.Gücü'nden transfer ettiği Emre Güngör ile 3.5 yıllık sözleşme imzaladı. Florya Metin Oktay Tesisleri'nde düzenlenen törenle resmi imzayı atan Emre, transferinde emeği geçen herkese teşekkür ederek, "Büyük bir camiaya geldim, çok mutluyum" dedi. G.Saray'ın hedeflerinin her zaman çok büyük olduğunu belirten genç stoper, "Buraya bunları gerçekleştirmeye geldim. İnşallah başarılı olurum" derken, artık G.Saray'ın bir neferi olduğunu söyledi.

BUGÜN SİFTAH YAPACAK
Törende hazır bulunan G.Saray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin de, Emre'nin transferinin sarı-kırmızılı kulübe hayırlı olmasını dileyerek, "Kulübümüze umarım uzun yıllar hizmet eder. Zaten hizmet edeceğine inandığımız için burada" dedi. Emre Güngör daha sonra sarı-kırmızılı takımda giyeceği 2 numaralı forma ile basın mensuplarına poz verdi. Bursaspor maçının kadrosuna da alınan genç oyuncu, bu akşam ilk onbirde görücüye çıkacak.