4 puanla G grubu lideri Fenerbahçe, 3 puanla 3. sıradaki PSV Eindhoven'dan Philips Stadı'nda puan ya da puanlar alıp gruptan çıkmak için dev bir adım atmak istiyor

Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde ülkemizi temsil eden takımlarımızdan Fenerbahçe, bugün G grubu 3. maçında Hollanda'nın PSV Eindhoven takımı ile deplasmanda karşılaşacak. 4 puanla grup lideri temsilcimiz, 3. puanla 3. sıradaki PSV Eindhoven karşısına öncelikle beraberlik için çıkacak. Philips Stadı'nda saat 21.45'te başlayacak maçı STAR TV naklen yayınlayacak. Haydi Fenerbahçemiz! Gün bugündür! Bir destan daha yaz ve güldür yine yüzümüzü! Haydi yeni Avrupa devi F.Bahçe!


***

İhtiyacım var

F.Bahçe'nin hocası: Oyun tarzımızda değişiklik olmayacak Türk olmasak da Türkleri mutsuz görmek bizleri üzüyor.

Fenerbahçe teknik direktörü Zico, PSV karşısında puana ihtiyaçları olduğunu söyledi. Brezilyalı çalıştırıcı, maçın oynanacağı Philips Stadı'nda düzenlediği basın toplantısında, "Oyun tarzımızda değişiklik olmayacak. Kendi oyunumuzu rakibe kabul ettirmeye çalışacağız. PSV'nin kendi sahasında belirli ortalaması var. Aynı bizim gibi" dedi.

ÖNLEM ALACAĞIZ
PSV'nin Koevermans gibi önemli isimlerine dikkat edeceklerini belirten Zico, Kezman'ın kadroya sakat olduğu için alınmadığını söyledi. Türkiye'deki terör olaylarını kınayan Zico, "Türk insanını sokakta başları eğik ve mutsuz görmek, her ne kadar Türk olmasak da bizleri yürekten yaralıyor" açıklamasını yaptı.


Başarılar FENERBAHCEM !!!!