Hollanda basını: PSV'nin kaderi İstanbul'da belli olur. F.Bahçe beraberliği ile Eindhoven'ın tur şansının zora girdiğini dile getiren Hollanda medyası, Kadıköy'deki maçın kazanılması gerektiğine vurgu yaptı


***

Gözler rövanşta

F.Bahçe beraberliği ile Eindho-ven'ın tur şansının zora girdiğini dile getiren Hollanda medyası, Kadıköy'deki maçın kazanılması gerektiğine vurgu yaptı.

PSV-F.Bahçe maçı Hollanda'da gündemin en önemli maddeleri arasında yer aldı. 0-0 tamamlanan karşılaşmaya geniş yer ayıran Hollanda medyası, son 25 dakikayı 10 kişi oynayan F.Bahçe'nin, Eindhoven'dan kendisi için avantajlı bir skorla ayrıldığı görüşünü savundu. PSV'nin kaderinin 7 Kasım'da İstanbul'da oynanacak rövanşta belirleneceğinin altını çizen Hollandalılar, "PSV o maçı da kazanamazsa 2. tur şansı kalmaz" yorumunu yaptılar.

Koeman'ın işi zor!
Hollanda basını, "PSV, F.Bahçe karşısında yeteri kadar iyi oynayamadı" görüşünde birleşirken, ülkenin en çok satan gazetesi olan De Telegraaf, maçı iyimser bir başlıkla vermeyi tercih etti: "PSV yarışta kalmayı sürdürüyor." Ancak gazete aynı iyimserliği yorumunda göstermedi: "Sonuç, bir üst gruba yükselme konusunda büyük bir soru işareti. Şampiyonlar Ligi'ndeki tur şansı da teknik direktör Koeman'ın işi de iyice zorlaştı gibi görünüyor."