Avrupa fatihi G.Saray, Fransa'da Bordeaux ile oynuyor. UEFA Kupası'nı 2. kez müzesine taşımak isteyen Cimbom'un amacı H Grubu'na puanla başlamak. Forvette Ümit'e Nonda eşlik edecek


***

Sen Aslan'sın

UEFA Kupası'nı 2. kez müzesine taşımak isteyen Cimbom'un amacı H Grubu'na puanla başlamak. Forvette Ümit'e Nonda eşlik edecek.

UEFA Kupası'nda ilk kez gruplara kalan Galatasaray, H Grubu'ndaki ilk maçında bu akşam Fransa'da Bordeaux ile karşılaşacak. İkinci kez UEFA Kupası'nı müzesine taşımak isteyen Cimbom'un hedefi grup maçlarına puanla başlamak. Sarı-kırmızılı takımda Hakan Şükür ve Lincoln sakatlıkları nedeniyle bugün forma giyemezken, gol ümitleri Ümit Karan ve Nonda olacak. Orta sahadan Arda, Hasan Şaş ve Barış da bu ikiliye destek verecek.

Taktik: Yerden oyna

Teknik direktör Feldkamp, Bordeaux'yu topu yere indirerek durdurmayı planlıyor. Rakibin maça hızlı başlayacağını düşünen Alman hocanın öğrencilerine, "Kesinlikle havadan uzun oynamayın. Topu yere indirip, çok pas yapın. Rakibin hızını kesersek, işimiz kolaylaşır" dediği öğrenildi. Bordeaux ile geçen yıl Şampiyonlar Ligi'nde karşılaşan G.Saray, İstanbul'da 0-0 kalırken, rövanşı 3-1 kaybetti.