7. dakika
Fenerbahçe serbest vuruş kazandı. Roberto Carlos topa vurur gibi yaptı ve durdu. Topun başında bekleyen Tümer Metin, güzel bir vuruşla barajın üzerinden meşin yuvarlağı filelere gönderdi: 1-0.

13. dakika
Fenerbahçe atağında, Semih soldan süratle hareketlendi. Önündeki rakibine rağmen çok güzel ortaladı. Arka direkte boş durumda bulunan Deivid, şık bir kafa vuruşuyla ağları havalandırdı: 2-0.

15. dakika
Kasımpaşaspor'un ani geliştirdiği atakta Tehoue, savunmada Edu'yu güzel bir hareketle geçti. Ceza alanına sağ çaprazdan girerek, topa çok sert vurdu. Volkan'ı geçen top, yan direkten döndü.

37. dakika
Kasımpaşalı futbolcuların baskısı sonucu geriye oynamak zorunda kalan Vederson topu kaptırdı. Topu alan Tehoue, ceza alanına girmeden sağ çaprazdan sert bir vuruşla ağları havalandırdı: 2-1.

54. dakika
Deivid orta sahada rakibinden çok güzel sıyrıldı. Sol kanatta boş durumda bulunan Roberto Carlos'u gördü. Brezilyalı oyuncu bekletmeden ortaladı. Semih'in kafa şutu üst direği sıyırarak auta gitti.

56. dakika
Gökhan Gönül, sağ kanattan getirdiği topu yerden ortaladı. Kasımpaşaspor savunması topu çıkardı. Yaptığı pres sonucu tekrar topu kapan Gökhan Gönül'ün sert şutunu kaleci Sinouh kornere çeldi.

78. dakika
Sol kanatta topu kapan Roberto Carlos ara pasıyla Ali Bilgin'i kaçırdı. Ceza sahası içinde topu önce düzelten Ali Bilgin sonra sert vurdu. İyi kapanan Kasımpaşa savunması tehlikeyi önlemeyi başardı.

86. dakika
Tehoue ile verkaça giren Moritz önündeki Lugano'yu geçerek ceza sahası dışından topa çok sert vurdu. Kaleci Volkan'dan dönen topa Moritz tekrar hamle yaptı ancak kaleci Volkan topu tuttu.

87. dakika

Aurelio'nun ara pasıyla sağ çaprazdan ceza sahasına giren Ali Bilgin son çizgiye kadar inerek topu ortaladı. Appiah'ın havalanan topa yaptığı röveşata Kasımpaşa kalecisi Sinouh'ta kaldı.