Her sabah erkenden kalkmak, hazırlanıp işe gitmek, üstüne üstlük bir de şık olmak...

Daha iş günü bitmeden, yarın ne giysem diye düşünmeye başladığınızı biliyoruz. Ama hiç merak etmeyin, ünlü giyim firmaları, koleksiyonlarında çalışan bayanlar için birbirinden güzel tasarımlara yer verdi. Belki siz bu giysileri alamayabilirsiniz ama, emin olun ki bunların benzerlerini alışverişe çıktığınızda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Çalışan kadının vazgeçilmezi döpiyes ve beyaz gömlek, her yıl olduğu gibi bu yıl da moda. Gri, siyah ve kahverengi etek – ceket takımlar yine çalışan kadınların gardırobunun vazgeçilmez parçalarından. Bunun yanı sıra şık bluzlar ve dar kesim kumaş pantolonlara da kendinizi hazırlayın.

Eğer işten çıktıktan sonra bir plan yaptıysanız, örneğin bir arkadaşınızın doğum günü partisine gidecekseniz, kendinize mutlaka şık bir elbise edinin. Bu elbise renkli olursa, çok fazla abiye durmayacağı için işyerinde de giyebiliriniz. Ayrıca dekolteden de uzak durursanız işyerinde rahat edersiniz.

Mesai saati bittikten sonra yapmanız gereken tek şey, güzel bir makyaj... Eğer şık ve trendy aksesuarlarla giysinizi süslerseniz, eğlenmeye hazırsınız demektir.